آب شیرین کنه خورشیدی

This page is a translated version of the page Déssalinisateur solaire and the translation is 96% complete.

Outdated translations are marked like this.

Prototype de avatarNomade des Mers | Categories : Food, Water, Energy

یک پارچه با آب دریا نفوذ کرده است بین دو فریم که در آن ورق های شفاف کشش داده شده است. با تشکر از خورشید و دو بازتابنده ساخته شده با پوشش بقای، آب از پارچه تبخیر خواهد شد و سپس به سر و صدا در باس، در حالی که نمک باقی می ماند توسط پارچه باقی می ماند. آب نمکی به فریم ها می ریزد و در دو میله با دو لوله جمع می شود. در پایین قاب، ضد آب برای عملکرد صحیح آب نمک ضروری است.

License :

Materials

ترجمه: آبگرمکن خورشیدی / 2 / fa

 • کلیدهای چوبی (استفاده شده در این آموزش: 44 * 22 میلیمتر)
 • قطر کوچک لوله پلاستیکی 5 یا 6 میلیمتر
 • دو بطری از 5 یا 6 لیتر
 • تسمه پلاستیکی قوی و شفاف
 • پارچه پنبه ای
 • پتو بقا
 • چوب پیچ
 • لوله داخلی

Tools

 • پیچ گوشتی یا پیچ گوشتی
 • مته و تمرین
 • Handsaw
 • دندانه دار کردن پرده
 • چسب نئوپرن

Step 1 - تولید فرایندهای بازیافت آب شیرین

ترجمه: آبگرمکن خورشیدی / 5 / fa برای این مدل، سطح زمین انتخاب شده 110 سانتیمتر افقی و 66 سانتی متر عمودی است. استفاده از بتمن چوبی دارای بخش 44 میلیمتر با 22 میلیمتر است. ضخامت قاب 44 میلی متر است. قاب پیچ با پیچ است. در حدود 10 سانتیمتر از پایین قاب، یک حلقه اضافه شده است، همانطور که در تصویر دیده می شود. این باعث می شود که قاب را سفتی، ورق کشش و جدا کردن آب های شیرین و آب دریا (بدون خطر آلودگی نمک).Step 2 - تخمگذار برزخ در فرآیندهای بازیافت آب شیرین.

فا پوشش باید در حدود 10 سانتیمتر در هر طرف قاب ایجاد شود، تا بتواند پیچیده و کشش موثر باشد. همانطور که در نمودار نشان داده شده (نمودار اضافه می شود) را با چسب زدن برس بند در نوار جداسازی شروع کنید. سپس تارپولین باید قسمت پایینی قاب را احاطه کرده و بدون هیچ گونه کمربندی کمتر از 7 یا 8 سانتیمتر از پایین، در معرض خطر نشت آب قرار گیرد. پلاستیکی و پلاستیکی سرازیری را خم می کند تا تضعیف تانک در پایین قاب را تضمین کند. در نهایت، پانل کل تارپول را پوشانده و آن را تا آنجا که ممکن است با کشیدن آن در داخل قاب، بکشید. این عملیات را برای فریم دوم تکرار کنید.

Step 3 - حفاری تخلیه آب شیرین.

ترجمه: آبگرمکن خورشیدی / 9 / fa یک گوشه پایین تر از فریم ها را انتخاب کنید تا از طریق تارپول متورم شوید و یک سوراخ قطر کمی کوچکتر از قطر لوله داشته باشید. این لوله به سوراخ و از طریق یک پچ در محفظه هوایی مجبور می شود که یک اتصال تنگ بین لوله و پوشش (سوراخ حفاری شده در محفظه هوا بسیار کوچکتر از لوله است) و دومی مجددا به محفظه هوایی بازگردانده می شود). این پچ با چسب نئوپرن به توری پوشانده می شود. به این ترتیب دو لوله به چارچوب ثابت می شود تا به بطری بازیافت آب شیرین باز شود. ما برای جلوگیری از جریان خوب، مراقبت می کنیم که در دم از این بطری بیرون بکشیم. هر دو لوله از طریق کلاه عبور می کنند. برای اطمینان از دو لوله برای جلوگیری از کشیدن پچ لوله داخلی در هنگام دست زدن به نوشابه، برنامه ریزی کنید.
Step 4 - تولید کننده ی منعکس کننده ی خورشیدی

دو قاب از ابعاد یکسان را قبل از آن ایجاد کنید، اما بدون تقویت. لباس پوشیدن بقا و تزیین بر روی قاب را مستقیما فشار دهید. بین برای محافظت از پتو زنده مانده است که شکننده است. این نقره ای از پوشش است که با خورشید روبرو می شود!
Step 5 - مجلس

پارچه را روی یکی از دو فریم بازسازی آب شیرین بکشید، بدون اینکه طرفین لبه های عمودی قاب را لمس کنید. پارچه بین بالای قاب و تقویت استوانه است! مراقب باشید که یک سوراخ در پایین قاب ایجاد نکنید! دو محفظه را با محکم کردن پارچه در میان یکدیگر، به یکدیگر متصل کنید. 10 سانتیمتر پارچه را در پایین و بالای فریم قرار دهید. پاها را نگه دارید تا نوش جان کند. در نهایت، بازتابنده ها را به طور کلی ثابت کنید تا بتوانید آنها را با توجه به ارتفاع خورشید کج کنید. آنها در جای خود با استفاده از دوختن برگزار می شوند.
Step 6 - تولید آب دریا

ترجمه: آب نوشیدنی خورشیدی / 15 / fa لوله هر 4 سانتی متر را با استفاده از یک سوزن خیاطی در طول کل خورشید بکشید. در انتهای این لوله، شیری را که از ورود آب دریای سرازیر می شود، فراهم می کند. در انتهای دیگر، این لوله به پایین در یک بطری دریایی غرق می شود که بالاتر از ترشح کننده به طوری که جریان می تواند انجام شود. برای تنظیم جریان، شیر را در خروجی بطری آب دریا قرار دهید. قسمت سوراخ شده لوله ورودی آب دریا در پارچه ای که در بالای قاب قرار دارد، پیچیده شده است، بنابراین تمام آب دریا توسط پارچه به دام افتاده است. خنک کننده را در خورشید قرار دهید، بازتابنده ها را باز کنید، آب دریا را سیفون کنید، و چگالی داخل تارپولین را مشاهده کنید! به زودی، آب شیرین باید فریم ها را پر کند و بطری را پر کند! کمی نوشابه را با قاشق خیس کنید تا آب تازه به آرامی به تخلیه برسد.
Step 7 - استفاده

شیر آب خود را باز کنید، آب از بطری آب دریا به لوله وارد می شود. از میان حفره هایی که در لوله حفاری می شود، از پارچه خارج می شود. آب نمک در داخل پارچه در داخل سیستم گسترش می یابد. مستندات را اضافه کنید

تحت تأثیر خورشید، داخلی خورشیدگر حرارت می یابد و باعث تبخیر آب از پارچه می شود. فقط آب تبخیر می شود، بافت نمک را به او نگه می دارد.

با آمدن به لمس دیوارها قاب، آب recondenser و در کنار پوشش فرو ریختن. رسیدن به پایین دیوارها، در قسمت پایین چارچوب جریان می یابد و در لوله تخلیه آب شیرین جمع می شود.

شما در بطری خود آب شیرین پیدا خواهید کرد.

مراقب باشید آب، هر چند نمک زدگی، نوشیدنی نیست. در طول فرایند تبخیر آن demineralized شد. بنابراین مهم است چند قطره آب دریا اضافه کنید تا مواد معدنی لازم را به آن اضافه کنید.

علاوه بر این، اگر آب دریا در طی فرایند تمیز نباشد، آب تازه شما نیز تمیز نخواهد بود. بنابراین لازم است آن را فیلتر کنید تا آن را بنوشید.

Step 8 - سخنان

این کم تکنولوژی در حال حاضر در آزمون کامل است. نقاط تست شده عبارتند از: - موقعیت مطلوب نابود کننده و بازتابنده در رابطه با خورشید - جمع آوری کارآمد از آب شیرین - تنظیم جریان آب دریا

Notes and references

 • کارگردان Thomas Piboum و Karel Janik برای Nomad of Seas

Comments

Yes